Daewoo Musso onderdelen
AKEBONO, Met akoestische slijtagewaarschuwing, SUMITOMO
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Breedte 1 [mm] | 137,1 |
| Dikte 1 [mm] | 17,2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, AKEBONO
| Hoogte 1 [mm] | 51,5 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 143 |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MANDO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Voor fabrikant | MANDO |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 43,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
| Breedte 1 [mm] | 98,8 |
| Dikte 1 [mm] | 15,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 52 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1.0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 2x M10x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, DELCO, 2x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | DELCO |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 1x M10x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter [mm] | 15,9 |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 75 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 52 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1.0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1077 |
| Lengte 3 [mm] | 855 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1077 |
| Lengte 3 [mm] | 855 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BS4003, BM1047, BB2071
| Voor schachtdiameter tot [mm] | 66,25 |
| Voor asdiameter van [mm] | 66 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 80,75 |
| Buitendiameter [mm] | 80,8 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 81 |
| Standaardmaat | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BS4003, BM1047, BB2071 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Voor OE nummer | 6022000220 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr
| Cilinderboring [mm] | 89,9 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
001AL18749000, 001AL18748000
| Voor asdiameter van [mm] | 65,8 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 81,0 |
| Componentennummer | 001AL18749000, 001AL18748000 |
| Voor wandsterkte van [mm] | 2,200 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 89,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 45 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 32 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 28 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep, 2D0 906 283 A
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Voor OE nummer | 2D0 906 283 A |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 70 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Diameter 2 [mm] | 43 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met flens
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, M10 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 x 1,25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.