Daewoo Musso onderdelen
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 501.01
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, Fiat 9.55535-G2, VW 500.00 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -45%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sleutel, Bajonett, blauw
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 31 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 102,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 36 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 01, 10W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.