Daewoo Musso onderdelen
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Performance level:, ACEA A3/B4, API SN/CF, MB 229.3/226.5
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, Porsche A40, Renault RN0700/RN071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Kan, 5W-40, VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5, API SN/CF, ACEA A3/B4, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, Porsche A40, Renault RN0700/RN071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, BMW Longlife-01 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
5W-40, PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, BMW Longlife-01 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B, VW VWC 53036
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.