×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Matiz onderdelen
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 144
60/55, H4, P43t
1 987 301 144
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 32,05
€ 10,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 435
60/55, H4, P43t
1 987 301 435
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 56,82
€ 20,46
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Bosch 1 987 476 969
M10x1
1 987 476 969
| Lengte [mm] | 222 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
€ 15,10
€ 13,59
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit Bosch 1 987 946 670
1 987 946 670
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 107 |
| Lengte [mm] | 856 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal looprollen | 1 |
€ 97,42
€ 27,27
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,32
€ 37,90
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel FTE 9250475
Achter, Trommelrem
9250475
| Gewicht [kg] | 1,197 |
| Totale lengte [mm] | 3013 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Remtype | Trommelrem |
€ 83,57
€ 75,21
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw FTE 9291292
Vooras links, Vuistzadel, grijs, Gietijzer
9291292
| Gewicht [kg] | 2,242 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | DAC |
| Artikelnummer paar | 9291293 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 95,84
€ 86,26
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw FTE 9291293
Vooras rechts, Vuistzadel, grijs, Gietijzer
9291293
| Gewicht [kg] | 1,994 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | DAC |
| Artikelnummer paar | 9291292 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 95,84
€ 86,26
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken