Daewoo Matiz onderdelen
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00, Renault RN0710, MB 229.3, VW 502.00, MB 229.5, Renault RN0700 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, Renault RN0710
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, Renault RN0710, MB 229.3, VW 502.00, Renault RN0700, VW 505.00, MB 229.5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 501.01, MB 229.1
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 501.01, MB 229.1, VW 505.00, Fiat 9.55535-G2, VW 500.00 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00, VW 505.00, VW 501.01, Fiat 9.55535-G2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, Fiat 9.55535-G2, VW 500.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, Fiat 9.55535-G2, VW 500.00, MB 229.1, VW 501.01, VW 505.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 500.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 500.00, VW 501.01, Fiat 9.55535-G2, MB 229.1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, Renault RLD-3, MA
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-4, MTU type 2.1, MA, Deutz DQC III-10 LA
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DTFR 15C100 (MB 228., Deutz DQC III-10 LA, Detroit Diesel DDC93, Volvo VDS-4
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, ILSAC GF-7A, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, ILSAC GF-7A, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06, GM 6049-M, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A, ILSAC GF-7A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Bag-in-box
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Jerrycan
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Vat
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 14A, Dexron IID, ZF TE-ML 11A, Mercon, MB 236.5, DTFR 13C140 (MB 236., Allison C-4, MAN Typ Z1/V1, Renk Doromat, DTFR 13C170 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Renk Doromat, Mercon, Dexron IID
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Renk Doromat, Mercon, Dexron IID, DTFR 13C170 (MB 236., ZF TE-ML 11A, MAN Typ Z1/V1, ZF TE-ML 04D, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 09X, Voith 55.6335.xx (G6, MB 236.6, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A, Ford WSS-M2C166-H, Allison C-4 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6, MAN Typ Z1/V1, Mercon, Renk Doromat, Allison C-4, ZF TE-ML 11A, Dexron IID, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C170 (MB 236., DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 96318238 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 vonken, zwart
| Ontstekingspoel | 3 vonken |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Filter insert
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.