Daewoo Magnus onderdelen
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, 80W, MB 235.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MB 235.5, MAN 341 Type Z2, MAN 341 Type E2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | Isuzu |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
- -41%
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Metaal-elastomeer pakking
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
| Aantal gaten voor montage | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 22,1 |
| Buitendiameter [mm] | 26,9 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, 829S LD
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 829S LD |
| Buitendiameter 1 [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 11 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, 829S RD W
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 829S RD W |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 48 |
| Dikte [mm] | 7 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 298 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -51%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOLKSWAGEN 505 01, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2297
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, R90, Gecoat
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 27 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.