×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Leganza onderdelen
€ 495,34
€ 118,88
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
€ 233,74
€ 105,19
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 371,25
€ 92,82
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
€ 255,70
€ 115,06
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Champion BAEA447A
Doos, Sawtooth, Zonder electro
BAEA447A
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | Sawtooth |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
€ 165,54
€ 56,29
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 20138
Blokbobine, Klikaansluiting
20138
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Blokbobine |
| Monteerwijze | Klikaansluiting |
€ 101,70
€ 101,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
PY21W, BAU15s
1 987 302 812
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Bosch 1 987 432 175
Stoffilter
1 987 432 175
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 1 |
€ 28,19
€ 21,43
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit Bosch 1 987 948 217
1 987 948 217
| Aantal tanden | 171 |
| Lengte [mm] | 1368 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Aantal looprollen | 3 |
€ 104,66
€ 85,83
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit Bosch 1 987 948 629
1 987 948 629
| Aantal tanden | 169 |
| Lengte [mm] | 1352 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Aantal looprollen | 3 |
€ 102,37
€ 53,23
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Jurid 562907JC
Doos, Geventileerd, Met schroeven, R90 Homologated
562907JC
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 26,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 10,92 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 60,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
€ 426,57
€ 170,63
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset SKF VKBA 3789
Met ABS sensorring
VKBA 3789
| Flensdiameter [mm] | 139 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Aantal wielbouten | 5 |
€ 173,66
€ 83,36
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset SKF VKBP 80865 A
Met akoestische slijtagewaarschuwing, met afgeschuinde rand
VKBP 80865 A
| Lengte [mm] | 143 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 23236, 23235, 23234 |
€ 82,00
€ 82,00
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstangeind / Stuurkogel SKF VKDY 810010
M14 x 1,5, M12 x 1,5, met synthetisch vet
VKDY 810010
| Lengte [mm] | 75 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
€ 30,10
€ 28,30
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes SKF VKJP 2055
Thermoplastic
VKJP 2055
| Hoogte [mm] | 166 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 15,37
€ 10,76
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riemen kit SKF VKMA 60018
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMA 60018
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1894 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
€ 112,18
€ 83,02
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 6PK1892
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 6PK1892
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1892 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
€ 38,07
€ 19,41
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 6PK1893
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 6PK1893
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1893 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
€ 38,07
€ 17,90
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder FTE 2101215
KG150027.7.1, Aluminium
2101215
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Voor fabrikantnummer | KG150027.7.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,87 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 16 |
€ 70,18
€ 70,18
Tijdelijk uitverkocht
Hulpkoppelingscilinder FTE 3102920
KN20050.7.1
3102920
| Gewicht [kg] | 0,86 |
| Voor fabrikantnummer | KN20050.7.1 |
€ 67,80
€ 67,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,74
€ 39,80
- -20%
Tijdelijk uitverkocht