Daewoo Leganza onderdelen
M10 x 1,25, Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 268 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met zekerheidsring, met asmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met schroef
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal groeven | 6 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 634096 |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -49%
Vooras links, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 634095 |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 327 |
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 114 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23237 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
| Breedte [mm] | 25 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 167 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -16%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 118 |
| Gewicht [g] | 74 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 180 |
| Gewicht [g] | 145 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Voor OE nummer | 8522230580 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -38%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -42%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.