Daewoo Leganza onderdelen
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met schroef
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal groeven | 6 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesinterd Metaal
| Lengte [mm] | 45 |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 6,01 |
| Buitendiameter [mm] | 10,03 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.