Daewoo Kalos onderdelen
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,080 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 89 |
| Breedte [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 4 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
Zwart, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 50 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 450 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10X1.25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
+Line Original, PAD, PAG 46, SP10
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SP10 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 18,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | -75 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 6,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,9 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,7 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren, Met wielremcilinder, Ingebouwd, E1 90R-011043/208
| Breedte [mm] | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | E1 90R-011043/208 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,0 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | ATE originele TopKit |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01229/752, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Breedte [mm] | 133,1 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 48,9 |
| Controleteken | E9 90R-01229/752 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0504.2 |
| MAPP code beschikbaar |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, E1 90R-02C0115/0093, High carbon
| Gatdiameter [mm] | 12,4 |
| Binnendiameter [mm] | 123,0 |
| Minimale dikte [mm] | 18,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 100,0 |
| Aantal gaten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/0093 |
| Hoogte [mm] | 41,0 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 59,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 236,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02D0324/1876
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Diameter steun [mm] | 57,0 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201,0 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 40,5 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100,0 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 230 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 56,9 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200,0 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Controleteken | E1 90R-02D0324/1876 |
- -34%
Vuistzadel, Zonder houder, 24.3521-1710.5
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Artikelnummer paar | 24.3521-1710.5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, Zonder houder, 24.3521-1709.5
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Artikelnummer paar | 24.3521-1709.5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.