Toyota Hi Lux Achterlicht
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2262033 |
| Versie | TIPO K |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2261033 |
| Versie | TIPO K |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, rood, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Artikelnummer paar | 212-19K1R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,67 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5489921 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21/5W, P21W, PY21W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-19AML-LD-UE |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
- -21%
Rechts, PY21W, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
- -21%
- -20%
- -20%
- -19%
- -24%
- -33%
Links, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 11,82 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 29,70 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 11,82 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 29,70 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 35,45 |
| Lengte [cm] | 45,75 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. K, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,70 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. K, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,70 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Met gloeilamp, 212-1923L-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1923L-2 |
- -61%
Links, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1957R-WE |
- -49%
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1957L-WE |
- -49%