Skoda Superb Achterlicht
Links, Binnenste deel, Met lamphouder, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 7639928 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Links, T. AU, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. AU, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. AU, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. AU, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. VISTE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. VISTE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, RY10W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | RY10W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, RY10W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | RY10W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 26,36 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 26,36 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, OES, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7637926 |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, met achterlicht (LED), Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Getint |
| Artikelnummer paar | 7639935 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Links, Buitenste deel, rood, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -10%
Links, Buitenste deel, rood/zwart, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood/zwart |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -12%
Rechts, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415500 |
Links, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415400 |
Rechts, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415700 |
- -8%
Links, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415600 |
- -2%
Rechts, O.E. (Original), met achterlicht, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010416100 |
- -2%
Links, O.E. (Original), met achterlicht, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010416000 |
- -2%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
- -33%