Volkswagen Golf Veerpoot lager
Achteras, Zonder lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,2 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Gewicht [kg] | 0,800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -47%
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,4 |
| Gewicht [kg] | 0,409 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -31%
26642 01, Vooras rechts, Vooras links, 95VW-3K031-AA
| Alternatieve reparatieset | 26642 01 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 95VW-3K031-AA, 7M0 412 331, 7201848, 357 412 331 A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 357 412 329, met ingebouwd kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 357 412 329 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 175 412 329 A, 171 412 329 A
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 175 412 329 A, 171 412 329 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A 450 330 00 51, 95VW-3K031-AA, 450 330 00 51
| Voor OE nummer | A 450 330 00 51, 95VW-3K031-AA, 7201848, 357 412 249 A, 1J0 412 249 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 3C0 513 353 C, 3C0 513 353
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 3C0 513 353 C, 3AD 513 353, 1KD 513 353 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39813 01 |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6N0 412 249 E, 6N0 412 249 D, 6N0 412 249 C, 6N0 412 249 B
| Voor OE nummer | 6N0 412 249 E, 6N0 412 249 D, 6N0 412 249 C, 6N0 412 249 B, 1K0 412 249 B |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 5QD 513 353 B, 5QD 513 353
| Diameter steun [mm] | 10,2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5QD 513 353 B, 5Q0 513 353 J, 5Q0 513 353 G, 5Q0 513 353 E |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Diameter behuizing drukaanslag [mm] | 60,5 |
| Aantal per as | 2 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Aantal per as | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder lager, Rubberlager, Achteras, Onder
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Inbouwplaats | Achteras, Onder |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder lager, Rubberlager, Achteras boven
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Inbouwplaats | Achteras boven |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Dikte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 5C0 513 353 B S1, zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 5C0 513 353 B S1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -35%
Achteras rechts, Achteras links, Aluminium, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 13 |
- -74%
Vooras, Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.