Volkswagen Golf Veerpoot lager
Vooras
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Binnendiameter1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Ovaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | Suspension Mounting Kit |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Achteras, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal
| Vorm | Rond |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, zonder kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,2 |
| Gewicht [kg] | 0,442 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -49%
Vooras links en rechts, Zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 417, Vooras rechts, Vooras links, 1KD 412 331 A
| Alternatieve reparatieset | 802 417 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1KD 412 331 A, 1K0 412 331 C, 1K0 412 331 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
| Aantal per as | 2 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 803 282
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
- -19%
803 024, Vooras rechts, Vooras links, 5QD 412 331 C
| Alternatieve reparatieset | 803 024 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5QD 412 331 C, 5QD 412 331 A, 5Q0 412 331 E, 5Q0 412 331 D, 5Q0 412 331 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Rond, Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Vorm | Rond |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, zonder kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Rubbermetaallager, Zonder lager, Ovaal
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Vorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Wentellager, Metaal, Kunststof
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Nettogewicht [g] | 1004 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 357 412 329, met ingebouwd kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 357 412 329 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 191 412 331, 191 412 329
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 191 412 331, 191 412 329, 176 412 329 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Met kogellager
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder lager, Ovaal, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Vorm | Ovaal |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rubber/Metaal, Rubbermetaallager, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Vorm | Rond |
| Nieuwe uitvoering |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, met aanslagbuffer, Met bevestigingsmatriaal, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met aanslagbuffer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, zonder kogellager |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 125 |
| Buitendraad 2 [mm] | 86 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 2 [mm] | 20,50 |
| Lengte 1 [mm] | 137,5 |
| Aantal groeven | 10 |
| Aantal tanden | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 73,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.