Volkswagen Golf Veerpoot lager
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polyurethaan), Aluminium
| Dikte [mm] | 63 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M 14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Hoogte [mm] | 4,1 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 11,1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plaatstaal, Vooras rechts, Vooras links
| Basis materiaal | Plaatstaal |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 125 |
| Buitendraad 2 [mm] | 86 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 2 [mm] | 20,50 |
| Lengte 1 [mm] | 137,5 |
| Aantal groeven | 10 |
| Aantal tanden | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 73,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 2 [mm] | 3,00 |
| Lengte 1 [mm] | 116,9 |
| Aantal groeven | 16 |
| Aantal tanden | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 73,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,415 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 191 412 331, 191 412 329
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 191 412 331, 191 412 329, 176 412 329 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Met kogellager
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Vorm | Rond |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A 450 330 00 51, 95VW-3K031-AA, 450 330 00 51
| Voor OE nummer | A 450 330 00 51, 95VW-3K031-AA, 7201848, 357 412 249 A, 1J0 412 249 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 191 412 331, 191 412 329
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 191 412 331, 191 412 329, 176 412 329 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 261, Vooras rechts, Vooras links, 95VW-3K031-AA
| Alternatieve reparatieset | 802 261 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 95VW-3K031-AA, 7M0 412 331, 7201848, 357 412 331 A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 697, 802 270, Vooras rechts, Vooras links
| Alternatieve reparatieset | 802 697, 802 270 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0 412 331 C, 1J0 412 331 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 1K0 513 353 R, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 1K0 513 353 R |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 281 |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.