×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Temperatuursensor
Terug naar Temperatuursensor
Modellen
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 238/241/242
- 500
- 500X
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
×
Temperatuursensor Meat Doria 82127
M12x1,5, 19 mm, rood
82127
| Voor OE nummer | 46520915 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 25,82
€ 20,40
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82131
M 14x1,25, PTC
82131
| Voor OE nummer | 133855 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82137
M 12x1,5, lichtblauw
82137
| Voor OE nummer | 46474600 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 16,46
€ 12,02
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82139
1338A6, M 12x1,5, geel
82139
| Voor OE nummer | 1338A6 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82140
1338C0, groen, blauw
82140
| Voor OE nummer | 1338C0 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82213
M14x1,25, Ovaal
82213
| Voor OE nummer | 133887 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,62
€ 13,23
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82216
M12x1,5, rechthoekig
82216
| Voor OE nummer | 46474599 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 24,85
€ 19,88
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82238
M12x1,5, NTC
82238
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 16,55
€ 15,06
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82277
M12x1,5, 19 mm, NTC
82277
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 46,34
€ 36,14
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Binnentemperatuur sensor Meat Doria 82414
Hoekig
82414
| Voor OE nummer | 50510297 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 105,94
€ 105,94
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82416
M10x1,5, 15 mm, NTC
82416
| Voor OE nummer | 1770525 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Totale lengte [mm] | 260 |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 56,5 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 23,40
€ 18,02
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82432
M16x1,5, 19 mm, NTC
82432
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82489
NTC, Ovaal, zwart
82489
| Voor OE nummer | 55261955 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 18,3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 22,72
€ 13,18
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82495
Met houder, zwart
82495
| Voor OE nummer | 71718201 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 1, 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 21,89
€ 16,20
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original MST 1
MST 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 108,38
€ 33,60
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 12
M12x1.5, Met pakking
TSE 12
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 47,25
€ 26,93
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 13
M12x1.5, Met pakking
TSE 13
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 73,31
€ 32,26
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 16
M14x1.25, Zonder pakking
TSE 16
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 58,12
€ 36,03
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 18
Met pakking
TSE 18
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
€ 81,49
€ 32,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 19
M12x1.5, Met pakking
TSE 19
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 53,77
€ 22,05
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 20
M14x1.25
TSE 20
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 36,69
€ 19,08
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 21
M12x1.5, Met pakking
TSE 21
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 37,75
€ 24,91
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 25
M12x1.5, Met pakking
TSE 25
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 45,10
€ 20,74
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 32
M14x1.25
TSE 32
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 63,74
€ 22,94
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 9
Met pakking
TSE 9
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 46,26
€ 20,35
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 201 677
M 12, NTC, Met afdichtring, zwart
201 677
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 22,88
€ 8,70
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 202 328
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
202 328
| Schakelpunt [°C] | 140 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 21,78
€ 7,41
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 206 232
M 12, NTC, Met afdichtring, grijs
206 232
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,08
€ 8,02
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 206 884
M 12, NTC, Met afdichtring, groen
206 884
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 26,45
€ 9,52
- -64%
Tijdelijk uitverkocht