Fiat Seicento Temperatuursensor
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Groen, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Behuizing | Met behuizing |
- -35%
M12x1,5, 1.880.151, 1.880.149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, M16x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Weerstand [Ohm] | 238, 2053 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -3%
Schroefaansluiting, M12x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -27%
OE EQUIVALENT, M16x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 71719393, 55214055 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Artikelnummer paar | 94.337, 94.025 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55193203, 55188058, 4708762 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, groen
| Lengte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Met houder, groen
| Voor OE nummer | 55214055 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 580 151, 580 149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 580 193, 580 153
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 153, 580 152, 580 141, 580 108, 580 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 580 675, 580 673
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 675, 580 673, 580 670, 580 669, 580 639, 580 585, 580 582, 580 581, 580 580, 580 572, 580 411, 580 405, 580 180, 580 179, 580 115, 530 233K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Behuizing | Met behuizing |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, NTC
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, groen, NTC
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, groen
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.