Fiat Stilo Temperatuursensor
Geschroefd, NTC
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 7,4 |
| Weerstand [Ohm] | 294, 2080 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Lichtblauw, wit, zwart |
| Kleur | Blauw |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
M12x1,5, zwart, groen
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 1.880.190, 1.880.170 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46462179 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.938, 1.880.758
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.938, 1.880.758, 1.880.701, 1.880.699, 1.880.672, 1.830.326K |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter
| Totale lengte [mm] | 695 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 765 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, M12x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -27%
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55190624 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
L Form, GENUINE, 82.182A2
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55197011 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.182A2, 82.181A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1,5, zwart
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Artikelnummer paar | 94.337, 94.025 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55193203, 55188058, 4708762 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, groen
| Lengte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart
| Voor OE nummer | 51909088 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
22630JG70A, grijs
| Voor OE nummer | 22630JG70A |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 27 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, met aansluitkabel, Hoekig
| Voor OE nummer | 71736835 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 1130 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 1170 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
530 261, M12x1,5
| Bevat artikelnummer | 530 261 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, zwart, groen
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 580 190, 580 170 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 580 675, 580 673
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 675, 580 673, 580 670, 580 669, 580 639, 580 585, 580 582, 580 581, 580 580, 580 572, 580 411, 580 405, 580 180, 580 179, 580 115, 530 233K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.