Fiat Temperatuursensor
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 238/241/242
- 500
- 500X
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
16 435 749 80
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 16 435 749 80 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9631000880 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.25mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9601842680 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
PTC
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTC, Met pal
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.25
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9603324880 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 46350837 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 55276887 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, NTC, Met verbindingsstuk, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk, Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, M12x1.25, NTC
| Brutogewicht [g] | 67 |
| Gewicht [g] | 39 |
| Voor OE nummer | 9666230280 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
Geschroefd, M12x1.5mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 71738162 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.193, 1.880.158
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.193, 1.880.158, 1.880.150, 1.880.149, 1.880.142, 1.880.122, 1.880.121, 1.880.120, 1.880.119, 1.880.117 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, groen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
- -47%
PTC, Met pal
| Kabellengte [mm] | 245 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -68%
PTC
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, grijs
| Voor OE nummer | 9643015180 |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 51825699 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs
| Voor OE nummer | 4423734 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.