Fiat Kentekenverlichting
Aan beide zijden, Kunststof, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met lamphouder, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met lamphouder, Met gloeilamp, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Kunststof, Met lamphouder, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met lamphouder, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder gloeilamp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Met weerstand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterportier, Met gloeilamp, Depo / TYC, W5W
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -30%
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | C5W |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met gloeilamp, W5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -30%
PLAATVERLICHTING SET LED (L+R) (2 stuks)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
ECE-getest, Voor
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Voor |
- -34%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -34%
Aan beide zijden, Geclipst, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | W5W |
- -22%
- -24%
Aan beide zijden, Geclipst, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | W5W |
Links, rechts, voor voertuigen met achterportier, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |