Fiat Kentekenverlichting
PLAATVERLICHTING
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 1754919 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. L Chassis-Cabine (2Pins)
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal contacten | 3 |
| Artikelnummer paar | 2813920 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R Chassis-Cabine (2Pins)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal contacten | 3 |
| Artikelnummer paar | 2813919 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L Hoog dak
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L -11/08 Voor wagens met 2-Deurs
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, ECE-getest, LED
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met vleugeldeuren, C5W
| Uitvoering | Voor voertuigen met vleugeldeuren |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | C5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | LED, C5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, Aluminium, Kunststof
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, Set, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2016 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 04.2006 |
| Productiedatum tot | 08.2014 |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 07.2006 |
| Productiedatum tot | 08.2014 |
| Lamptype | LED |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 02.2010 |
| Productiedatum tot | 06.2018 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
| Lamptype | W5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.