Fiat Multipla Kentekenverlichting
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
| Lamptype | W5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, ECE-getest, LED
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp
| Alternatieve reparatieset | 2080117 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Alternatieve reparatieset | 2080001 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |