Volkswagen Golf Veerpoot lager
Onder, Achteras rechts, Achteras links, Achteras
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -63%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -60%
- -56%
- -73%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,28 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Alternatieve reparatieset | 80001663 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -73%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -50%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -48%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -67%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -68%
Vooras rechts, Vooras links
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -65%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -55%
Achteras, 1K0513353R
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513353R |
- -53%
1K0412249B, Vooras
| Voor OE nummer | 1K0412249B |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -19%
5Q0412249E, Vooras
| Voor OE nummer | 5Q0412249E |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -34%
Achteras, 1H0199233A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1H0199233A |
- -65%
Vooras, 171412329A, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 171412329A |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412329 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -24%
Vooras, 357412331A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412331A |
- -41%
Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 191412329 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -52%
Vooras, 1J0412331C, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0412331C |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -36%
Vooras, 171412331A, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 749 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 171412331A |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -63%
Vooras, 171412329A, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 1724 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 171412329A |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -64%
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 615 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 3266405 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 54 |
| Voor OE nummer | 3266405 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
ADU4620, Vooras
| Gewicht [g] | 128 |
| Voor OE nummer | ADU4620 |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
Vooras, SE021156017A, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 1440 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | SE021156017A |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
M 14 x 1,5, Vooras
| Dikte [mm] | 13 |
| Gewicht [g] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 19,5 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -60%