Volkswagen Golf Veerpoot lager
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Gewicht [kg] | 0,64 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -36%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Alternatieve reparatieset | 21652902 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -53%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -53%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,23 |
| Alternatieve reparatieset | 80001637 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -71%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -72%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -60%
Onder, Achteras rechts, Achteras links, Achteras
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -63%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -60%
- -56%
- -73%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,28 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Alternatieve reparatieset | 80001663 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -73%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -50%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -48%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -67%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -68%
Vooras rechts, Vooras links
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -65%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -55%
Achteras, 1K0513353R
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513353R |
- -53%
1K0412249B, Vooras
| Voor OE nummer | 1K0412249B |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -19%
5Q0412249E, Vooras
| Voor OE nummer | 5Q0412249E |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -34%
Achteras, 1H0199233A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1H0199233A |
- -65%
Vooras, 171412329A, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 171412329A |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412329 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -24%
Vooras, 357412331A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412331A |
- -41%
Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 191412329 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -52%
Vooras, 1J0412331C, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0412331C |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -36%
Kogellager
| Lageruitvoering | Kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 78,5 |
| Buitendiameter [mm] | 127,5 |
- -5%