Fiat Seicento Temperatuursensor
12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | 12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46554621 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 195321101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 04067872 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BSG 65-840-026
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Componentennummer | BSG 65-840-026 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5, 1.880.193, 1.880.170
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.193, 1.880.170, 1.880.156, 1.880.142, 1.880.141, 1.880.116, 1.880.099 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.193, 1.880.153
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.193, 1.880.153, 1.880.152, 1.880.141, 1.880.108, 1.880.100 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.497, 1.880.116
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 1.880.497, 1.880.116, 1.880.115 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.675, 1.880.673
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.675, 1.880.673, 1.880.670, 1.880.669, 1.880.639, 1.880.585, 1.880.582, 1.880.581, 1.880.580, 1.880.572, 1.880.411, 1.880.405, 1.880.180, 1.880.179, 1.880.115, 1.830.233K |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ingebouwd, NTC, Met behuizing
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -5%
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -9%
12x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 21 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46520384 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -71%
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -77%
M12x1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -51%
M 12x1,5, NTC, groen
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
- -54%
M 12x1,5, NTC, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -50%
- -64%
Ovaal
| Voor OE nummer | 51780394 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M12x1,5, blauw, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
M 12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
- -30%
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 1365084E51 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
- -30%
M 12x1,5, 21 mm, NTC
| Voor OE nummer | 46520384 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
- -29%