Seat Ibiza Schokdemper
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV30/11X201A |
- -35%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV30/11X201A |
- -25%
Gasdruk, Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV30/11X201AWN |
- -16%
Gasdruk, Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV30/11X185AWN |
- -16%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF26/20X185A |
- -12%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF27/20X185A |
- -16%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE27/20X185A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X149A |
- -12%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X157A |
- -36%
Oliedruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,4 |
| Gewicht [kg] | 3,500 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -33%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -69%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -69%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
- -69%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -63%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Bovenaan, Achteras links en rechts, Rubberlager
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Aantal per as | 2 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Per twee vervangen |
- -65%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -64%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Demper niet veerdragend
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -65%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 520 |
| Lengte 2 [mm] | 353 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 520 |
| Lengte 2 [mm] | 353 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Aantal per as | 1 |
- -33%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 510 |
| Lengte 2 [mm] | 355 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 510 |
| Lengte 2 [mm] | 355 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
- -26%