Seat Ibiza Schokdemper
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -67%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -9%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -2%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -1%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -1%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -17%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -12%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -10%
Oliedruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -55%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Max lengte [mm] | 643 |
- -55%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Ingebouwd in-nastelbaar, Dubbelpijp |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Max lengte [mm] | 645 |
- -55%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -55%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Max lengte [mm] | 604 |
- -56%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -55%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Max lengte [mm] | 570 |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Ingebouwd in-nastelbaar, Dubbelpijp |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Max lengte [mm] | 571 |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -56%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -56%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF27X147A |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -16%
115 158, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 115 158 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X177A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV26X145A |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27/11X213A |
- -16%
300 032, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 300 032 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X150A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%