Seat Cordoba Schokdemper
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -56%
Vooras, Oliedruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -56%
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -35%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -37%
Achteras, Oliedruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -24%
Achteras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 554 |
| Diameter 1 [mm] | 385 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 365 |
- -52%
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 583 |
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 386 |
- -58%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -26%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -26%
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
| Aanvullende informatie | Ultra SR |
- -10%
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -12%
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -33%
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -39%
Achteras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veerschotel |
| Aanvullende informatie | K'lassic |
- -59%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Incl. geleide rol, Hydraulisch
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol |
| Werkwijze | Hydraulisch |
- -33%
Achteras, Oliedruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SXOV26X189A |
| Componentennummer | BSG 90-300-003 |
- -9%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X167A |
| Componentennummer | BSG 90-300-009 |
- -10%
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF30/20X170A |
| Componentennummer | BSG 90-300-026 |
- -10%
Bovenaan, Achteras links en rechts, Rubberlager
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Aantal per as | 2 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Per twee vervangen |
- -65%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -64%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Demper niet veerdragend
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -65%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 520 |
| Lengte 2 [mm] | 353 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 510 |
| Lengte 2 [mm] | 355 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 50 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 510 |
| Lengte 2 [mm] | 355 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
- -26%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 39 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 555 |
| Lengte 2 [mm] | 360 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 633 |
| Lengte 2 [mm] | 411 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%