Seat Cordoba Schokdemper
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X149A |
- -43%
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,4 |
| Gewicht [kg] | 1,900 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 367 |
| Lengte 2 [mm] | 549 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK049, MK133 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X167A |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Ultra SR |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27X213A |
- -34%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF32/22X150A |
- -34%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -9%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -2%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -1%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -17%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -12%
Oliedruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -55%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -55%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Max lengte [mm] | 604 |
- -56%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -56%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, niet in-/afstelbaar |
| Kleur | Oranje |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | STRT |
- -56%
115 158, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 115 158 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X177A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
300 032, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 300 032 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X150A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV30/11X201A |
- -35%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV30/11X201A |
- -25%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X149A |
- -12%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%