Audi A4 Schokdemper
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Vork onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras rechts, Achteras links, Oliedruk, Veerdragende schokdemper
| Gewicht [kg] | 2,982 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEV32X83A |
| Per twee vervangen |
- -16%
170 814, Gasdruk, Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper
| Alternatieve reparatieset | 170 814 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV26X184AWN |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEX32X65A |
- -31%
170 811, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan
| Alternatieve reparatieset | 170 811 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32/15X93A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32/15X82A |
- -16%
313 363, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 313 363 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/18X137A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
313 366, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Alternatieve reparatieset | 313 366 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X215A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
313 367, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Alternatieve reparatieset | 313 367 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X215A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
311 017, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan
| Alternatieve reparatieset | 311 017 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32/15X137A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
312 784, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Alternatieve reparatieset | 312 784 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X190A |
| Aanvullende informatie | Advantage |
- -16%
557 833, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan
| Alternatieve reparatieset | 557 833 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32/15X83A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Vooras links en rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -67%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Enkel in combinatie met | 8D0 412 103 B |
- -67%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -69%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -66%
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veerschotel |
- -79%
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 62 |
| Gewicht [kg] | 2,300 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 415 |
| Lengte 2 [mm] | 592 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK016, MK188 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -37%
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,7 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 3,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 486 |
| Lengte 2 [mm] | 623 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK175, MK207 |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,7 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 3,100 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 486 |
| Lengte 2 [mm] | 623 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK175, MK207 |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 2,300 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 415 |
| Lengte 2 [mm] | 601 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK137, MK297 |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,7 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 2,200 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25,4 |
| Lengte 1 [mm] | 403 |
| Lengte 2 [mm] | 600 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 1,950 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 439 |
| Lengte 2 [mm] | 667 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK279, MK388 |