Audi A4 Schokdemper
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 39 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 586 |
| Lengte 2 [mm] | 396 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 39 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 586 |
| Lengte 2 [mm] | 396 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12 |
| Aantal per as | 1 |
- -26%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 3R0513036A |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -57%
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 601 |
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 394 |
- -51%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 600 |
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 393 |
- -50%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 621 |
| Diameter 1 [mm] | 45 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 443 |
- -50%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 600 |
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 393 |
- -54%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 525 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 372 |
- -51%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 528 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 358 |
- -58%
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 640 |
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 404 |
- -54%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 664 |
| Diameter 1 [mm] | 45 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 437 |
- -56%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 665 |
| Diameter 1 [mm] | 45 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 408 |
- -41%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 583 |
| Diameter 1 [mm] | 45 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 395 |
- -63%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -57%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 532 |
| Diameter 1 [mm] | 53 |
| Diameter 2 [mm] | 18 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 396 |
- -57%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -8%
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -33%
Incl. geleide rol, Hydraulisch
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol |
| Werkwijze | Hydraulisch |
- -33%
Vooras, Gasdruk, Dempermodule, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV32/15X83A |
| Componentennummer | BSG 90-300-012 |
- -10%
Vooras, Gasdruk, Dempermodule, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEV32X83A |
| Componentennummer | BSG 90-300-020 |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV26X184A |
| Componentennummer | BSG 90-300-024 |
- -10%
PU (Polyurethaan), rood
| Gewicht [kg] | 0,205 |
| Lengte 2 [mm] | 42 |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
- -56%
Vooras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |