Renault Clio Lambda-sonde
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Sprongsonde, Rond
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
- -70%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 497 |
Diagnosesonde, Na katalysator
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 505 |
Diagnosesonde, Na katalysator
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
| Totale lengte [mm] | 415 |
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -65%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -26%
Verwarmd, M18 x 1,5
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -7%
Onverwarmd, Regelsonde
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
- -29%
- -56%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 326 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 355 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 730 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 412 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 515 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 545 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 461 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 460 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -21%