Renault Clio Lambda-sonde
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 491 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, blauw, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Verwarmd, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 257 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 145 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 287 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 482 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 381 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 263 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
M18 x 1,5, Diagnosesonde
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
M18 x 1.5, Verwarmd, Voor
| Gewicht [kg] | 0,084 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde, 226902746R
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226902746R |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Regelsonde, 226936030R
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226936030R |
035906265B, Uitlaatbocht, Regelsonde, Onverwarmd
| Voor OE nummer | 035906265B |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Onverwarmd |
- -8%
Onverwarmd
| Voor OE nummer | 7701068472 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
MD129183, OE EQUIVALENT, Onverwarmd
| Voor OE nummer | MD129183 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 64393 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355088 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700746375 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355197 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 3 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700101345 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7700273273 |
| Kabellengte [mm] | 100 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 9497345 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
Onverwarmd, 1618Z6, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 1618Z6 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7700273715 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Diagnosesonde, Regelsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7700103504 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Regelsonde, 2269000Q1L, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1L |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, 226908543R
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226908543R |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal leidingen | 4 |
Breedband-lambdasonde, 226A47538R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47538R |
Onverwarmd, 2269000QAA, Ovaal
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269000QAA |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Onverwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 4408954 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 1628SW
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |