×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 207 Lambda-sonde
€ 145,82
€ 72,91
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,76
€ 129,72
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 233,01
€ 202,72
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,61
€ 103,78
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96375
Sprongsonde, Verwarmd
96375
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 446 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 176,97
€ 157,51
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde EPS 1.998.078
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 1.997.008
1.998.078
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 1.997.008 |
€ 198,69
€ 71,54
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 688
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
497 688
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
€ 88,12
€ 88,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 078
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
498 078
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
€ 88,12
€ 88,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 220
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
498 220
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
€ 88,39
€ 88,39
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 246
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
498 246
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
€ 88,12
€ 88,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505333
Diagnosesonde
2505333
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 82,17
€ 62,45
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505329
Diagnosesonde, Regelsonde
2505329
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00020
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00020
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 372 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 114,39
€ 114,39
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00037
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00037
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 322 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 159,51
€ 159,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00047
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00047
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 346 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 126,01
€ 126,01
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00363
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00363
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 565 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 464 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 595 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,49
€ 58,49
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken