Peugeot 207 Lambda-sonde
- -67%
- -64%
- -56%
- -73%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -15%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 455 |
| Aantal contacten | 4 |
- -64%
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 320 |
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 420 |
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 720 |
- -61%
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
- -50%
- -11%
- -13%
- -11%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 446 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -11%
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 1.997.008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 1.997.008 |
- -64%
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal contacten | 6 |
- -65%
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 6 |
- -34%
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Diagnosesonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 465 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 495 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |