Ford Transit Koplamp
H4, 2 jaar garantie, Links, PY21W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2526 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Artikelnummer paar | 13.77007 |
- -58%
H4, 2 jaar garantie, rechts, PY21W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2507 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Artikelnummer paar | 13.77006 |
- -56%
H4, 2 jaar garantie, Links, W5W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2218 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, P21/5W |
| Artikelnummer paar | 13.77009 |
- -60%
H4, 2 jaar garantie, rechts, W5W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2218 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21/5W |
| Artikelnummer paar | 13.77008 |
- -60%
Links, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2158 |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 4696800 |
| Artikelnummer paar | 13.77013 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Rechts, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2245 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 4696771 |
| Artikelnummer paar | 13.77012 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Rechts, zwart, ECE-getest, BSG 30-800-003
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 30-800-003 |
Links, zwart, ECE-getest, BSG 30-800-004
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 30-800-004 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Componentennummer | BSG 30-800-026 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Componentennummer | BSG 30-800-027 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Componentennummer | BSG 30-800-028 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Componentennummer | BSG 30-800-029 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,62 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089367 |
- -17%
TIPO A, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 37,58 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
TIPO A, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 37,58 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3668288 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,64 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,64 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,64 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 42,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,64 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 42,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 41,21 |
| Lengte [cm] | 51,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 41,21 |
| Lengte [cm] | 51,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 36,67 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 36,67 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 47,87 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |