Ford Transit Koplamp
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 50,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 41,21 |
| Lengte [cm] | 51,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 41,21 |
| Lengte [cm] | 51,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 36,67 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 36,67 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 47,87 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 33,64 |
| Breedte [cm] | 36,06 |
| Lengte [cm] | 70,61 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 33,64 |
| Breedte [cm] | 36,06 |
| Lengte [cm] | 70,61 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, H15 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, H15 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 36,97 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 81,82 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 36,97 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 81,82 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 33,64 |
| Breedte [cm] | 36,06 |
| Lengte [cm] | 70,61 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 33,64 |
| Breedte [cm] | 36,06 |
| Lengte [cm] | 70,61 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. V, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. V, Certified Quality, rechts, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. V, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 87,27 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Enkel in combinatie met | VAL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. V, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 87,27 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Enkel in combinatie met | VAL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 36,97 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 81,82 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 36,97 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 81,82 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 33,64 |
| Breedte [cm] | 36,06 |
| Lengte [cm] | 70,61 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MAK, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 33,64 |
| Breedte [cm] | 36,06 |
| Lengte [cm] | 70,61 |
| Kwaliteit | T. MAK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
TIPO AL, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 37,57 |
| Breedte [cm] | 35,45 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO AL, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
TIPO AL, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 37,57 |
| Breedte [cm] | 35,45 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO AL, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
TIPO A, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 37,58 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |