Dacia Koplamp
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, Met daglicht, Met regelmotor voor LWR
| Gewicht [kg] | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-051 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, Met daglicht, Met regelmotor voor LWR
| Gewicht [kg] | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-052 |
Rechts, LED, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Links, LED, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 553-1105R-LDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 553-1105L-LDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 23,33 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 55,76 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 24,24 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 47,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H1
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1557968 |
- -70%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H1
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1557967 |
- -70%
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-11C2R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Links, W5W, PY21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-11C2R-LEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -60%
Rechts, H4, chroom, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-11C2L-LD-E |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, W5W, PY21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-11C2L-LEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -60%
Rechts, H4, DEPO, chroom
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1170L-LDEM1 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -62%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder elektro motor, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Optische indruk | Chroom |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 551-1173R-LDEM1 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -12%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 551-1186R-LDEM1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -63%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 551-1186L-LDEM1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -60%
Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 551-1187R-LD
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1187R-LD |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -65%