Dacia Koplamp
Links, 260603007R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 260603007R |
- -31%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
| Gewicht [kg] | 2,83 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 044174 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
| Gewicht [kg] | 2,9 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 044173 |
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. H7+H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1520962 |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. 02/15+ H7+H1 +/-Elektrische Regeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1556965 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -70%
Links, H7, PY21W, Electrisch
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Versie | TIPO VAR |
| Artikelnummer paar | 2774721 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
Rechts, H7, PY21W, Electrisch
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Versie | TIPO VAR |
| Artikelnummer paar | 2773721 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7215277 |
| Behuizingskleur | Antraciet |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, LED, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7231276 |
| Behuizingskleur | Antraciet |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Rechts, H7/H1, ECE-getest, Behuizing met zwart binnengedeelte
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Componentennummer | BSG 75-800-017 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, H7/H1, ECE-getest, Behuizing met zwart binnengedeelte
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Componentennummer | BSG 75-800-018 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-033 |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Modeljaar tot | 2006 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-034 |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Modeljaar tot | 2006 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Componentennummer | BSG 75-800-035 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Electrisch
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-036 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, BSG 75-800-037
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Componentennummer | BSG 75-800-037 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, BSG 75-800-038
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Componentennummer | BSG 75-800-038 |
Rechts, H4, zwart, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 75-800-039 |
Links, H4, zwart, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 75-800-040 |
Rechts, H4, chroom, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-042 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, W5W, P21W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21W, PY21W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-800-043 |
Links, W5W, P21W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, P21W, PY21W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-800-044 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Manueel, Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-045 |
| Frame kleur | Chroom |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Manueel, Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-046 |
| Frame kleur | Chroom |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7, H1 |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Manueel, Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met groot licht, Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Zonder afregelmotor voor LWR, Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 75-800-047 |
| Frame kleur | Zwart |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Componentennummer | BSG 75-800-048 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, WY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, WY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-800-049 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, PY21W, H7, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
| Componentennummer | BSG 75-800-050 |