Fiat Punto Kachelventilator
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,68 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3875 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 304 |
- -1%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, DENSO, voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 1,6 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3276 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter [mm] | 139 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 209 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAGNETI MARELLI, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,49 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3300 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 162 |
- -8%
Voor voertuigen met stuur links
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder airco
| Nominaal vermogen [W] | 320 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Nominaal vermogen [W] | 204 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -64%
Voor voertuigen met automatische airco
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter [mm] | 145 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 304 |
Voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
Voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met automatische airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
- -7%
Compactventiel, Metaal, Met houder, elektrisch bediend
| Aantal contacten | 3 |
| Ventieltype | Compactventiel |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
Met houder, KP35, Plaatstaal, Pneumatisch
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Voor turbolader (art.nr.) | KP35 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3000 |
| Nominaal vermogen [W] | 174 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 147 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -29%
283,5, Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3200 |
| Nominaal vermogen [W] | 283,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -47%
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3300 |
| Nominaal vermogen [W] | 204 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -55%
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3100 |
| Nominaal vermogen [W] | 162 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 147 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -40%
Enkele ventilator
| Nominaal vermogen [W] | 295 |
| Toerental tot [1/min] | 3800 |
| Toerental vanaf [1/min] | 3400 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 145 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -63%
Voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
Voor voertuigen met airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -52%
Voor voertuigen met airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor rechtsrijdend verkeer, voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3100 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -45%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 140 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -37%
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3900 |
| Nominaal vermogen [W] | 115 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 114 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -62%