Fiat Kachelventilator
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met geïntegreerde regelaar, Met adapter, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 139 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 149 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1650 |
| Gewicht [g] | 1400 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 77362402 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
-, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2089 |
| Gewicht [g] | 1839 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46723433 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 136 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 186 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 174 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -50%
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 240 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -21%
Voor voertuigen met stuur links
| Nominaal vermogen [W] | 199 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 130 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 199 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,28 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met weerstand
| Gewicht [kg] | 1,92 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 360 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,76 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,422 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3278 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 144 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 189 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,464 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3950 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 216 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3400 |
| Gewicht [kg] | 2,04 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 73 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 288 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TD025, Plaatstaal, Pneumatisch
| Voor turbolader (art.nr.) | TD025 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Compactventiel, Metaal, Met houder, elektrisch bediend
| Aantal contacten | 3 |
| Ventieltype | Compactventiel |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13335075 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 175 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -13%
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BEHR, voor stuur links/rechts, Zonder ingebouwde regelaar, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter 1 [mm] | 148 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -27%
DENSO, voor stuur links/rechts, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 245 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 136 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -11%
DENSO, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 137 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BEHR, voor stuur links/rechts, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter 1 [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAGNETI MARELLI, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Diameter 1 [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 132 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 144 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.