Suzuki Gloeibougie
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -41%
M12 x 1,25, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -67%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -67%
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, groen
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -56%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -46%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -16%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
M9 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -65%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
M4, M10x1.25
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 84,5 |
- -16%
M8x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -33%
M8x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -34%
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 90,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -34%
M9x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 119,5 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -33%
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 30-870-004 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 40-870-001 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
M 8 x 1,0, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 8 x 1,0 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 65-870-001 |