×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Suzuki Splash Gloeibougie
Gloeibougie Bosch 0 250 203 002
M 8 x 1,0, PIN
0 250 203 002
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
Vanaf
€ 15,38
- -44%
Gloeibougie Beru GN053
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
GN053
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 26,62
€ 14,11
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie NGK 97256
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
97256
| Weerstand [Ohm] | 0,62 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 119,4 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Vanaf
€ 19,46
- -40%
Gloeibougie Denso DG-171
M8x1.0, Pin
DG-171
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Gewicht [g] | 21,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Voor OE nummer | 46796050 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 22,18
€ 15,31
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Denso DG-621
M9x1.0, Pin
DG-621
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 23,4 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1.0 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 26,00
€ 18,72
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Maxgear 66-0046
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
66-0046
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 119,7 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 16,63
€ 7,65
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Hidria H1 859
Pin, M8x1
H1 859
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 30,64
€ 25,74
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Meyle 614 020 0007
93°, M8x1, Pin Ø 4 mm
614 020 0007
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 119,4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 32,92
€ 13,83
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Metzger H1 859
M8x1, Ø 4mm
H1 859
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 30,71
€ 30,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Nipparts N5718001
M8X1
N5718001
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 70 |
| Werkspanning (V) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 27,22
€ 16,61
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0057
M8 x 1,0, voor nagloeien geschikt
V99-14-0057
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Diameter [mm] | 8 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 17,35
€ 17,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-8502
M8x1.0mm, M4
IGP-8502
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 29,66
€ 19,58
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 65-870-001
M 8 x 1,0, PIN, voor nagloeien geschikt
BSG 65-870-001
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 8 x 1,0 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 65-870-001 |
€ 5,93
€ 5,93
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken