Honda Fuseekogel
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 49 |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 36,5 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x2.0mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2016
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M14x2.0mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2016 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 53 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Geschroefd, HO-BJ-10439
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer paar | HO-BJ-10439 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -66%
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M10x1.25, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 44 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M10X1.25, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 40,6 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M12x1.25, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 40,1 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -60%
Box, M14X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -66%
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 284 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, M14x1,50 RHT
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15,45 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,50 RHT |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M12x1.25, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 14,4 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 14,4 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M12x1.25
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.