Honda Fuseekogel
1:8, M10x1,25, 51450S01023, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Voor OE nummer | 51450S01023 |
| Diameter [mm] | 35,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 85 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M12x1.25
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M12x1.25
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M14x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, Buiten
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42112 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42135 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42134 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Buiten, Vooras rechts, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Binnen, Vooras rechts, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd
| Aantal gaten | 3 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 20,1, 16,9 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
M14 x 2, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 12,9 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 34,5 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x2.0mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M14x2.0mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.