Honda Fuseekogel
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2015
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2015 |
- -43%
- -43%
- -44%
M10x1,25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2020
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2020 |
- -44%
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2019
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2019 |
- -44%
- -44%
Voor driehoeksdraagarm, SBJ-2025
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2025 |
- -44%
Voor driehoeksdraagarm, SBJ-2025
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2025 |
- -44%
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 34,4 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
M14x2.0mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2029
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M14x2.0mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2029 |
- -43%
M14x2.0mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2028
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M14x2.0mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2028 |
- -43%
M12x1,25mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M12x1,25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
- -44%
M14x2mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x2mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
M12x1,25mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M12x1,25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,25mm |
- -43%
Box, M14X1.5, Geschroefd, HO-BJ-10440
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer paar | HO-BJ-10440 |
- -68%
Box, M12x1.25, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -31%
Box, M14X2, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14X2 |
| Conusafmeting [mm] | 20,1 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -52%
- -63%
Box, M14X1.5, Geschroefd
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -58%
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 48 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -71%
Box, M12X1.25, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 37,5 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -41%
M12 x 1,25, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -53%
1:8, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -48%
M14X1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14X1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
M12 x 1,25, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -53%
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, met kroonmoer en splitpen
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Conusafmeting 2 [mm] | 18 |
- -53%