Honda Fuseekogel
1:10, M10x1,25, 51450SV4000, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Voor OE nummer | 51450SV4000 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -45%
Vooras rechts, Vooras links, 51220-S5A-003, M12X1,25 RHT
| Gewicht [kg] | 0,319 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 51220-S5A-003 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
Vooras rechts, Vooras links
| Gewicht [kg] | 0,397 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
M 12 x 1,25, Vooras onderaan
| Binnendraad [mm] | M 12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
- -65%
Onder, Vooras links, Vooras rechts, M 12x 1,25
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M 12x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Onder, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Onder, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 57025511 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 57025412 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Onder, Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,30 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
- -27%
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M12x1.25mm
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25mm |
- -44%
M12x1,25mm, voor enkelvoudigedraagarm
| Diameter [mm] | 34,2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25mm |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
- -43%
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%