Renault Condensor airco
-, 921009956R, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3100 |
| Gewicht [g] | 1380 |
| Voor OE nummer | 921009956R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2750 |
| Gewicht [g] | 1200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2850 |
| Gewicht [g] | 1380 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -20%
Zonder droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2200 |
| Gewicht [g] | 1158 |
| Dikte [mm] | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2850 |
| Gewicht [g] | 1520 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
-, 688x491x16, 921001367R, Met droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 4375 |
| Gewicht [g] | 3375 |
| Afmeetingen radiateur | 688x491x16 |
| Hoogte [mm] | 491 |
| Breedte [mm] | 688 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 921001367R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -3%
- -19%
-, 381x508x16, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2746 |
| Gewicht [g] | 1746 |
| Afmeetingen radiateur | 381x508x16 |
| Hoogte [mm] | 508 |
| Breedte [mm] | 381 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 6001550660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -12%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 1370 |
| Gewicht [g] | 995 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
-, 92110AX000, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3034 |
| Gewicht [g] | 2034 |
| Voor OE nummer | 92110AX000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,5 |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 430 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,5 |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 393 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Koelpijp parallel, Zonder pakking, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 73,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 45,50 |
| Nettogewicht [g] | 1900 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,15 |
| Netlengte [mm] | 503 |
| Netbreedte [mm] | 392 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -16%
541 x 361 x 16 mm, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 541 x 361 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
- -36%
- -65%
460 x 371 x 16 mm, Aluminium, Met droger, BSG 70-525-009
| Afmeetingen radiateur | 460 x 371 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Componentennummer | BSG 70-525-009 |
Ø10,15, Ø15,5, Met droger, PAD
| Schroefdraadmaat 2 | Ø10,15 |
| Schroefdraadmaat 1 | Ø15,5 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 351 |
| Lengte [mm] | 667 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Compressor ID | PAD |
| Componentennummer | BSG 75-525-001 |
Voor, Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 396 |
| Breedte [mm] | 615 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Componentennummer | BSG 75-525-002 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a, BSG 75-525-003
| Gewicht [kg] | 3 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 398 |
| Breedte [mm] | 583 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Componentennummer | BSG 75-525-003 |
Aluminium, Met droger, R 134a, BSG 75-525-004
| Gewicht [kg] | 2 |
| Dikte [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 396 |
| Breedte [mm] | 513 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Componentennummer | BSG 75-525-004 |
Aluminium, Met droger, R 134a, BSG 75-525-005
| Gewicht [kg] | 4 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 350 |
| Breedte [mm] | 652 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Componentennummer | BSG 75-525-005 |
15,5, Zonder droger, PAD
| Schroefdraadmaat 2 | 15,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Breedte [mm] | 351 |
| Lengte [mm] | 572 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Compressor ID | PAD |
| Componentennummer | BSG 75-525-006 |
Met droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
510 X 376 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 510 X 376 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
620 X 391 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 620 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
620 X 391 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 620 X 391 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
730 x 381 x 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 730 x 381 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 417,2 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 521 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -37%