Renault Condensor airco
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 2160 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,9 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 381 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 95,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 45,00 |
| Nettogewicht [g] | 2381 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 688 |
| Netbreedte [mm] | 377 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -31%
Koelpijp parallel, Zonder pakking, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 93,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,70 |
| Nettogewicht [g] | 2512 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,80 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 750 |
| Netbreedte [mm] | 364 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -13%
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 81,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 62,00 |
| Nettogewicht [g] | 1590 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 482 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -33%
Koelpijp parallel, Zonder pakking, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 91,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 50,30 |
| Nettogewicht [g] | 2517 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,90 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 750 |
| Netbreedte [mm] | 364 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -4%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 95,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 45,00 |
| Nettogewicht [g] | 2550 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,15 |
| Netlengte [mm] | 748 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -9%
Zonder droger
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 390 |
| Lengte [mm] | 690 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -14%
Zonder droger, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
- -5%
615 x 390 x 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 615 x 390 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
565 x 391 x 16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 565 x 391 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
548 x 390 x 16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 548 x 390 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 428 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -6%
525 x 392 x 25, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 525 x 392 x 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
500 x 380 x 20, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 500 x 380 x 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -41%
380 x 385 x 25, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 380 x 385 x 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
545x358x16 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 545x358x16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
788 x 358 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 788 x 358 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
523 x 395 x 12 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 523 x 395 x 12 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
565 x 464 x 12 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 565 x 464 x 12 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
685 x 347 x 16 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 685 x 347 x 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
541 x 361 x 16 mm, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 541 x 361 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
- -36%
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 521 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -37%
528x368x16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 528x368x16 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 368 |
| Lengte [mm] | 528 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -65%
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 494 |
| Netbreedte [mm] | 386 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -27%
Koelpijp parallel, Zonder pakking, Zonder droger
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 494 |
| Netbreedte [mm] | 402 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -21%
R 134a
| Diepte [mm] | 21,00 |
| Hoogte [mm] | 380,00 |
| Breedte [mm] | 505,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 22,00 |
| Hoogte [mm] | 380,00 |
| Breedte [mm] | 545,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -61%
R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 372,00 |
| Breedte [mm] | 582,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -68%
R 134a
| Diepte [mm] | 22,00 |
| Hoogte [mm] | 390,00 |
| Breedte [mm] | 700,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -68%