Land Rover Condensor airco
595 x 472 x 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 595 x 472 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
- -3%
Zonder droger
| Diepte [mm] | 19 |
| Breedte [mm] | 410 |
| Lengte [mm] | 625 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
Koelpijp parallel, Met droger, Met tapeind
| Verpakkingslengte [cm] | 92,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 58,00 |
| Nettogewicht [g] | 1720 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger, Met tapeind |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 402 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -30%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 75,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 61,50 |
| Nettogewicht [g] | 4968 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 545 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -4%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 80,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 55,00 |
| Nettogewicht [g] | 2713 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 472 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -9%
Koelpijp parallel, Met droger, Met afdichtring
| Verpakkingslengte [cm] | 98,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 2800 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger, Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 471 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -33%
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 61,50 |
| Nettogewicht [g] | 3459 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 557 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Fabrikant | MAHLE |
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 80,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 3890 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 607 |
| Netbreedte [mm] | 556 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -17%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 86,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 52,00 |
| Nettogewicht [g] | 2678 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 632 |
| Netbreedte [mm] | 412 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -11%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 81,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,50 |
| Nettogewicht [g] | 3250 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,15 |
| Netlengte [mm] | 596 |
| Netbreedte [mm] | 565 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -19%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 82,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 63,50 |
| Nettogewicht [g] | 3040 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,15 |
| Netlengte [mm] | 596 |
| Netbreedte [mm] | 565 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -24%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 80,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 3097 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 608 |
| Netbreedte [mm] | 436 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -8%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 80,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 3023 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 466 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -6%
625 x 462 x 16 mm, Met droger, BSG 15-525-015
| Afmeetingen radiateur | 625 x 462 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Componentennummer | BSG 15-525-015 |
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 571 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
473 x 636 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 473 x 636 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 410 |
| Netdiepte [mm] | 19 |
Met droger, produced by BEHR
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 442 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Versie | Produced by BEHR |
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 541 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
635 x 466 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 635 x 466 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Zonder droger
| Brutogewicht [g] | 3700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -20%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 468 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Netlengte [mm] | 684 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1793 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Zonder droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 408 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 751 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 675 |
- -48%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 21,00 |
| Hoogte [mm] | 470,00 |
| Breedte [mm] | 670,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%